Inhibitor korozji Szczecin – ochrona dla zamkniętych miejsc

Do rozwoju korozji dochodzi, gdy w powietrzu jest zawarta wilgoć, która osadza się na metalu. Wilgoć działa wtedy jak przewodnik pomiędzy obszarami o wysokiej i niskiej energii na przedmiotach metalowych. Zachodzący proces elektrochemiczny wywołuje powstawanie rdzy. Każde miejsce, w którym wystąpi korozja, zaczyna osłabiać element metalowy, przez co rośnie ryzyko narażenia życia bądź zdrowia ludzkiego. Źle zabezpieczone elementy mogą również niekorzystnie wpływać na opinie o firmie, jak i stratą pieniędzy. Warto więc zainwestować w profesjonalne środki antykorozyjne, by mieć pewność, że w krótkim czasie nie zacznie pojawiać się korozja.

Jaki środek antykorozyjny do zamkniętych elementów?

Inhibitor korozji Szczecin to odpowiedni środek antykorozyjny do metalowych elementów, które znajdują się w zamkniętych opakowaniach. Za sprawą kapsuły antykorozyjnej z inhibitora, nasyca się elementy otoczenia niewidoczną, bezwonną i nietoksyczną parą. Po tym zabiegu cząsteczki pary osadzają się na wszystkich odsłoniętych elementach metalowych powierzchni, tworząc ochronną warstwę, która nie pozwala na rozwój korozji. Plusem inhibitora jest to, że jest on odpowiedzialny za odpowiedni poziom pH w instalacjach zamkniętych. Reguluje odczyn kwasowy bądź zasadowy, by nie był za duży. Zbyt wysoki odczyn, nie zależnie który, doprowadza do szybkiego rozwoju korozji.

Firma, która zapewnia profesjonalne produkty antykorozyjne.

Excor jest renomowaną firmą, która posiada w swoim asortymencie wiele skutecznych i sprawdzonych produktów. Są to między innymi: folia antykorozyjna i płyn antykorozyjny. Przedsiębiorstwo zapewnia także, pełne i profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego środka antykorozyjnego.

Popularne tagi : preparat antykorozyjny , powłoki antykorozyjne , powłoka antykorozyjna , odrdzewiacz , oleje antykorozyjne


Zadzwoń:
+48 42 633 53 73Zobacz stronę:
http://excor.pl/technologia/
 inhibitor korozji Szczecin

Dojazd: