Sylikon uniwersalny Expert Line – jakie ma właściwości i gdzie stosować?

Sylikon uniwersalny Expert Line to jednoskładnikowe szczeliwo silikonowe, odporne na działanie warunków atmosferycznych i wyróżniające się wysoką elastycznością, które jest utwardzane wilgocią z powietrza.  Jest produktem mającym zastosowanie zarówno wewnątrz pomieszczeń, jak i do spoinowania zewnętrznych elementów, ze względu na swoją niezwykłą wytrzymałość.

Właściwości i parametry silikonu Expert Line

Sylikon uniwersalny Expert Line możemy wykorzystać do spoinowania różnych materiałów budowlanych. Posiada doskonałą przyczepność do takich materiałów jak glazura, szkło, beton czy ceramika. Jest materiałem niekurczliwym, wysoce odpornym na starzenie i działanie zmiennych warunków atmosferycznym w tym promieni UV. Jest przy tym łatwy w użyciu i formowaniu.

Gdzie znajduje zastosowanie Sylikon uniwersalny Expert Line?

Jest to materiał o wszechstronnym zastosowaniu tak na zewnątrz, jak i w środku pomieszczeń. Jeżeli chcemy uszczelnić wszelkiego rodzaju framugi okienne czy elementy instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych silikon ten to sprawdzone rozwiązanie. Wykorzystuje się go także do spoinowania płytek ceramicznych. Jeżeli poszukujesz idealnego produktu o wszechstronnym zastosowaniu do spoinowania różnych elementów warto wypróbować Silikon Expert Line.